Informacje o dostawie

powrót

Towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firm kurierskich GLS oraz UPS. Minimum logistyczne dotyczy każdego pojedynczego zamówienia i wygląda następująco:

  • Kurier GLS powyżej 300 zł netto wysyłka GRATIS
  • Kurier GLS przedpłata/przelew – 13 zł netto,
  • Kurier GLS za pobraniem – 15 zł netto,
  • Kurier UPS powyżej 600 zł netto wysyłka GRATIS
  • Kurier UPS przedpłata/przelew – 17 zł netto
  • Kurier UPS za pobraniem – 19 zł netto

Składając zamówienie wybierasz adres dostawy, może to być adres podany podczas rejestracji, nowy adres lub bezpośrednia wysyłka do klienta ostatecznego - dropshipping.

Dostawa za granicę realizowana jest na podstawie cen ustalanych indywidualnie z Klientem. Jest to uzależnione od sposobu transportu i lokalizacji.

Towary zamówione do godziny 15, od poniedziałku do czwartku oraz w piątek do godziny 14, wysyłane są tego samego dnia. Wysyłka możliwa jest dopiero po otrzymaniu potwierdzenia dokonania wpłaty.

Pierwsze trzy zamówienia na minimalną kwotę 300 zł netto zawsze są płatne za pobraniem lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu. Po tym okresie próbnym ustalany jest indywidualny termin płatności oraz limit kredytu kupieckiego.

Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa dostawy. Wszystkie produkty przeznaczone do wysyłki zawsze starannie pakujemy, aby uchronić je przed ewentualnym uszkodzeniem.  Po otrzymaniu przesyłki prosimy Klientów o sprawdzenie, czy mimo wszystko towar nie został naruszony podczas transportu.

W przypadku pytań dotyczących stanu realizacji zamówienia nasi HandlowcyZapraszamy do zakładki 'Kontakt' za pośrednictwem komunikatora GG oraz poprzez infolinię pozostają w stałym kontakcie z Klientami.